Instagram’ı İş İçin Kullananlara Hayati Bir Soru:

Sizce Instagram’da;

 • Sayfasına girer girmez “işinin uzmanı” olduğu anlaşılan
 • Takip etmekten kendinizi alıkoyamadığınız
 • Her paylaşımın altında onlarca yorum olan
 • Müşterilerinin sırada beklediği hesaplar ile;

Ürün ya da hizmeti ne kadar iyi olursa olsun;

 • Fenomenler gibi “şirin” fotoğraflar atmak istemediği için,
 • İşini yapmaktan paylaşım yapmaya zaman bulamadığı için
 • Müşterisi olamayacak, alakasız kişiler tarafından takip edildiği için
 • Harcanan bir sürü zamana, emeğe, paraya rağmen Instagram’da müşteri adaylarına ulaşamayan hesaplar arasındaki

EN BÜYÜK FARK NEDİR?

Eğer cevabınız:

“Çok büyük reklam bütçeleri var.” ise… yanıldınız.

Eğer cevabınız:
“Gece gündüz Instagram sayfalarında yaşıyorlar.” ise… yanıldınız.

Eğer cevabınız:
“Çok iyi danışmanlar ile çalışıyorlar.” ise… yanıldınız.

“İyi fotoğraf çeken telefonlarının olması, takipçi satın almaları, etkileşim gruplarına katılmış olmaları, televizyona çıkmış olmaları….”

Eğer cevabınız bunlardan biriyse yine yanıldınız.

Cevabı vermeden önce bir konunun altını çizmek istiyorum.

Instagram Türkiye’nin En Büyük İş Merkezi Haline Geldi

Geçtiğimiz Şubat ayında yayınlanan rapora göre; Instagram reklamları ile ulaşılan nüfus oranına göre dünyada 1. sıradayız.

Yani Türkiye’nin %57’sine Instagram reklamları ile ulaşabiliyoruz.

Bu ne demek biliyor musunuz?

Yaşlılar ve çocuklar hariç HERKES INSTAGRAM kullanıyor.

Yani Türkiye’de Instagram’dan daha büyük bir AVM, Instagram’dan daha işlek bir cadde yok.

Yani mağaza, ofis, dükkan açmak için daha iyi bir yer yok.

Ama aynı raporda Türkiye için bir şok edici rakam daha var:

Türkiye’deki Instagram Kullanıcılarının %44’ü iş amacıyla burada yer alıyor.

Yani işportacısı da büyük markaları da rakipleriniz de  BURADA. Instagram’daki hesapların %44’ü kalan kişileri kendi müşterisi yapmak için canhıraş çalışıyor.

Instagram’ın ilk yıllarında, -buralar dutluk iken- gelenler neredeyse hiçbir çaba göstermeden sınırsız müşteriye, sınırsız takipçiye, sınırsız üne, sınırsız satışa ulaştı. O zamanlar algoritma bile yoktu, paylaşılan her şey tüm takipçilere giderdi.

2022 yılında ise Instagram, sadece kuralları bilenler için tarihte görülmemiş bir fırsat sunuyor.

2013 Yılı Kuralları, 2023 yılında geçersiz!

 

  • Reklam verdiniz; sadece beğeni geldi. Reklamı beğenen kişilerin de müşteriniz olmayacak kişiler olduğunu gördünüz.
  • İşinizde çok iyisiniz. Ama bunu bir türlü Instagram’da duyuramıyorsunuz. Öte yandan söylediği hiçbir şeyi yapamayan rakiplerinizin Instagram’daki yükselişlerini gördünüz.
  • Sosyal Medya Ajansı ile anlaşayım dediniz, takipçi sayısı yüksek olmadan müşteri olmaz dediler sizin sayfanıza takipçi satın aldılar. Sayfanızın eskisinden de kötü hale geldiğini gördünüz.
  • Çekilişler yaptınız, etkileşim gruplarına katıldınız ne gerekirse(?) yaptınız, ama müşteri bulma kısmında bir türlü istediğiniz sonuçları alamadınız.
  • Sektörünüzdeki büyük sayfaların yaptığı şeylerin sizin için de işe yarayacağını düşündünüz, onlar gibi paylaşımlar yapmaya çalıştınız.

AMA BİLİYORSUNUZ Kİ;

Birçok Sektör İçin Tek Müşteri Kaynağı: Instagram

Sadece Instagram sayesinde ortaya çıkan dev sektörler var.

Ya da doktorluk gibi çok köklü mesleklerin bile birçok branşının en büyük müşteri kaynağı artık Instagram.

Dünya öyle bir yere gidiyor ki her geçen gün daha da fazla sektörde Instagram olmadan müşteri bulmak imkansız hale geliyor.

Siz şu an bu cümleleri okurken milyonlarca müşteri; Instagram hashtag’lerinde alacağı bir sonraki hizmeti ya da ürünü arıyor.

BU MÜŞTERİNİN TERCİHİ NEDEN SİZ OLMAYASINIZ?

Artık Emeklerinizin Karşılığını Almalısınız

Sınırsız Müşteri’yi açtığımdan bu yana Instagram’da müşteri bulmak isteyen 8.000’den fazla yerel işletme sahibi, yalnız girişimci, danışman, koç, diyetisyen, spor hocası, gayrımenkul danışmanı, mimar, yoga hocası, psikolog, fizyoterapist, doktor, kuaför, restaurant sahibi… Sayısız farklı türden işletme sahibi ile birebir görüşme şansı yakaladım.

2 senede Instagram’da müşteri bulmak üzerine bana sorulan 20.000’den fazla soruyu çok büyük bir mutluluk ile cevapladım.

8000’den fazla kişiyle direkt konuşmuş birisi olarak içtenlikle söylüyorum ki emeğinizi, zamanınızı, paranızı çöpe atmadan takipçi ve müşteri sayınızı arttırmayı çok çok çok hak ediyorsunuz.

 

 • Kusursuz bir Instagram hesabını hak ediyorsunuz.
 • Instagram Algoritmasının sizi öne çıkarmasını hak ediyorsunuz.
 • Hızlıca markalaşmanızı sağlayacak içerikleri zahmetsizce üretmeyi hak ediyorsunuz.
 • Arayışta olan müşteri adaylarınızı bulmayı hak ediyorsunuz.
 • Müşteri adaylarınızı takipçiniz yapmayı hak ediyorsunuz.
 • Her gün yeni müşteriler kazanmayı hak ediyorsunuz.

Henüz Hak Ettiklerinizin Karşılığını Alamamanızın 5 Sebebi Var. (Hiçbiri Sizin Suçunuz Değil)

1. SEBEP: Instagram Hesabınızı Büyütmeniz İçin Size Verilen Tavsiyelerin %90’ı Yanlıştı.

Beni en çok üzen, Sınırsız Müşteri’yi kurma sebebim olan en büyük etken bu. Siz tüm enerjiniz ile Instagram’da, Youtube’da bu işi daha iyi yapmak için saatlerinizi, günlerinizi, hatta gecelerinizi öğrenmeye harcarken; öğrendiğiniz kaynaklar size yanlış bilgiler veriyordu.

Bunu tabii ki kimse kasıtlı yapmıyor, herkes kendi tecrübesini anlatıyor. Ancak internetteki tavsiyelerin neredeyse tamamı daha önce hiç işletme yönetmemiş, işletme yönetmeyi geçtim, bir işletmenin Instagram hesabını bile yönetmemiş kişilerden geliyor. Nadiren de olsa doğru bilgiler tabii ki çıkıyor ama internetteki Instagram tavsiyelerinin çoğu komik video paylaşmak için açılmış Instagram hesaplarını büyütmeye yönelik tecrübelerden geliyor. Burada sizin bir suçunuz yok ama maalesef bu bilgiler ile işletmenize müşteri çekmeniz imkansız.

Hatta bu tavsiyelerin birçoğu direkt hesabınızın engellenmesi ile sonuçlanacak tavsiyeler.

 

2. SEBEP: Takipçi, Beğeni Gibi Rakamların Yüksek Olması Gerektiğine İnandırıldınız

Bunu da anlıyorum. Kime Instagram’dan bahsetseniz takipçi sayınızı sordu. Hep daha çok takipçisi olanlara özenildi. On binlerce takipçiniz olmadığı sürece işinize etkisi olmayacağını düşündünüz.

Size böyle düşünmekten başka çare bırakmadılar ancak neyse ki müşteri bulmak için takipçi sayısı en önemsiz detaylardan biri.

Öyle ki Sınırsız Müşteri üzerinden ilk iş teklifimi aldığımda sadece 14 takipçim vardı ve 9×9 taktiğini henüz 1 defa uygulamıştım.

Eğer Instagram’ın Tarkan’ı Teoman’ı olmak gibi bir amacınız yoksa takipçi sayısı en son ihtiyacınız olan şey. Önemli olan müşteri adaylarınıza ulaşabilmek ve bu kişileri etkileyecek kusursuz bir profile sahip olmak.

3. SEBEP: Instagram Ünlüleri Gibi Her Gün Şirin Fotoğraflar Paylaşmanız Gerektiğini Düşündünüz

Evet bunu yapan her meslek grubundan çok saygın kişiler var. Evet doğru kullanılırsa başarılı olabilir. Ama bu çok az kişinin içinden gelerek yapabileceği bir şey. Ve çok şükür ki Instagram’da müşteri bulmak için kesinlikle yapılması zorunlu bir şey değil.

Müşterileriniz etkilemenin sayısız yolu var, bu sadece biri.

4. SEBEP: Başarılı Olanların Yaptıklarını Yaparsanız İşe Yarayacağını Düşündünüz

Başarılı kişilerin yaptığını yapmak genelde işe yarayan bir durum ve bunun işe yarayacağını düşünmüş olmanız çok normal. Ancak bu Instagram’da geçerli değil. Instagram’da 1 adet başarılı hesabın yaptıklarını yapmaya çalışan binlerce hesap olduğu için bu durum tam ters etki yapabiliyor.

Neyse ki Instagram’da kendi sesinizi bulmak, sizi siz olduğunuz için insanların takip etmesini sağlamak düşündüğünüz kadar zor değil.

5. SEBEP: Instagram’daki İşletmelerin %90’ı Başarısız Oluyor

Evet bu doğru, büyük umutlarla açılan Instagram hesaplarının %90’ı istediği sonuçlara ulaşamıyor. Ama başarısız olan bu hesapların sahipleri ya da işletmeler değil. Başarısız olan yalnızca Instagram için seçtikleri sistem.

Başarısı kanıtlanmış, ne zaman ne yapmanızı, neyi nasıl yapmanızı adım adım anlatan bir sistemi takip ederek Instagram hesabınızı kısa süre içerisinde size her gün yeni müşteriler kazandıran bir kaynağa çevirebilirsiniz.

  İYİ HABER: SİZİ SINIRSIZ MÜŞTERİ’YE ULAŞTIRACAK BİR SİSTEM ARTIK VAR

  Buraya kadar okuduysanız zaten Instagram’ın bugünün iş dünyasında ne kadar olmazsa olmaz bir noktada olduğunu biliyorsunuz.

  Bildiğiniz bir şeyi size anlatmama gerek yok.

  Ancak sizinle paylaşmak üzere olduğum Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi’ni uyguladığınızda, Instagram hesabınızın size kazandırabileceği şeyleri henüz bilmiyorsunuz.

  1. Instagram Başarısına Hazırlık: Kusursuz bir Instagram profili oluşturmadıkça, işinizi doğru konumlandırmadıkça, hedef kitlenizin yerini ve ihtiyaçlarını doğru tespit etmediğiniz sürece başarılı olmak piyango çıkması ile aynı ihtimal. Temeli sağlam olmayan bir işletmenin sistemli bir müşteri akışı sağlaması imkansızdır. Bu nedenle 5 adımdan oluşan bu sistemin ilk adımında işletmenizi ve Instagram profilinizi Sınırsız Müşteri’ye hazır hale getireceksiniz.

  2. Algoritma’nın Desteğini Alma (Nam-ı Diğer Büyüme Sırları): Instagram algoritmasının kurallarını bilmezseniz, profilinizi büyütmenizin, sizi takip etmeyenlere ulaşmanızın bir yolu yok. Bu bölümde algoritma hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve 100 Güldüren Hashtag, 9×9 gibi binlerce kişiyi başarıya ulaştıran taktiklerimin yeni versiyonlarını öğreneceksiniz.

  3. İkna Edici İçerik Stratejisi: Dünyanın en iyi ürününü de satsanız, hizmetini de sunsanız bunu anlatamadıktan sonra müşterilerinizi ikna etmeniz mümkün mü? Bu bölümde muhteşem içerikleri kolayca bulmanızı sağlayacak taktikler, 5 dakikada ücretsiz olarak tasarım yapmanızı sağlayacak eğitimler ve sizi sektörünüzde uzman bir kişi / marka olarak gösterecek formülleri paylaşacağım.

  4. Müşterilere Ulaşma: Evet artık müşteri adaylarınızın karşısına çıkma vaktiniz geldi. Bu bölümde doğru sayfalar ile iş birliği yaparak hızlıca sayfanızı büyütmeyi, sayfanızı öldürmeden müşteri adaylarınızı çekmeyi başaran çekilişler yapmayı ve Instagram reklamlarında en doğru hedef kitle seçimini bu bölümde öğreneceksiniz.

  5. Sektöre Özel Satış Stratejileri: İster hizmetinizi satın, ister bütün Türkiye’ye hatta dünyaya ürün satın, isterseniz de sadece kendi mahallenizdeki, şehrinizdeki kişileri müşteriniz yapmayı hedefleyin. Instagram’da müşteri bulmak isteyen herkesin işine yarayacak; daha önce danışmanlık yaptığım işletmelere binlerce müşteri bulmamı sağlamış taktiklerimi bu bölümde paylaşacağım.

  BEN KİMİM? SINIRSIZ MÜŞTERİ’Yİ NEDEN KURDUM?

  Ben Mustafa Öztürk. Türkiye’deki yerel işletmelerin, yalnız girişimcilerin küçük ama stratejik dokunuşlar ile müşteri sayılarını 10’a katlayabileceğini biliyorum.

  Daha mutlu bir Türkiye için de bütün enerjisini bu kişilerin müşteri sayılarını arttıracak bilgileri paylaşmak için harcayan bir Pazarlama Stratejistiyim.

  Garanti Bankası, Akbank, Turkcell, Avea, Nescafe, Ülker, Koç, Sabancı, Eczacıbaşı… Türkiye’nin en büyük markaları da dahil yüzlerce işletmenin dijital pazarlama ve sosyal medya stratejilerini yönettikten sonra bir şey fark ettim.

  Büyük firmalar ben olsam da olmasam da ellerindeki büyük reklam bütçesi ile başarılı oluyordu.

  Üstelik Devlet Destekleri, avantajlı banka kredileri, yatırımcılar, iyi reklamcılar herkes büyük işletmeleri desteklemenin peşindeydi.

  Ama biliyordum ki…

  Yerel işletme sahipleri, girişimciler, danışmanlar, koçlar, diyetisyenler, gayrimenkul danışmanları, mimarlar, psikologlar, fizyoterapistler, doktorlar, her zaman gittiğim kuaförüm, her gün yemek yediğim restaurantlar…

  Bu kişilerin her gün yeni müşteriler kazanması, işletmelerinin kaderini değiştirebilirdi.

  İşletmelerin kaderinin değişmesi Türkiye’nin kaderini değiştirebilirdi. Her gün yeni müşteri kazanan işletmeler, yeni çalışanlar işe alacak, ülkemizdeki işsizlik azalacak, mutluluk artacaktı.

  Ama biliyordum ki…

  Bu kişilerin tanıtım ve reklam için harcayabilecekleri para kısıtlıydı.

  Bu kişilerin tanıtım bütçelerini doğru kullanmasını sağlayacak teknik bilgileri yoktu, bu bilgilere sahip olanlar sadece büyük markalarla ilgileniyordu.

  İnternette paylaşılan bilgilerse işletmelere yarardan çok zarar verecek bilgilerdi.

  İşte bu nedenlerle beni sizinle tanıştıran Sınırsız Müşteri’yi kurdum.

  Kısa bir süre içinde kendi geliştirdiğim taktiklerim ve rehberlerim 100.000’den fazla girişimci tarafından tam 155.000 defa okundu.

  2 senede Instagram hesabım üzerinden 8.000’den fazla işletme sahibinden gelen 20.000’den fazla soruyu gece gündüz cevapladım.

  Ve sonuç….

   

   

  BAŞARI HİKAYELERİ 🚀

  4 Ayda 20 bin TL'den 70 bin TL Ciro'ya 🚀

  2 Katına Çıkan Müşteriler

  Ba şa ra cak sı nız

  1,5 Senede 20 Kat Büyüme

  1 Günde 500 Müşteri Adayını Takipçi Yapmak

  Sayısız eğitime katılmış bir öğrencinin düşünceleri

  1 Doğru Reklam Çok Şey Değiştirir.

  Hobiden Yasal İşletmeye Yolculuk

  Kendinize yapacağınız en iyi yatırım.

  INSTAGRAM ile SINIRSIZ MÜŞTERİ SİSTEMİ

  Takipçi sayınız kaç olursa olsun, müşteri adaylarınıza ulaşmanızı ve onları müşteriye çevirmeniz için bilmeniz ve yapmanız gereken her şeyi adım adım anlattığım Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi eğitimine bugün kayıt olun.

  Instagram ile Sınırsız Müşteri eğitimi kimler için?

   • Satıcı sayısının kullanıcı sayısını geçmek üzere olan Instagram'da; rekabetten sıyrılarak müşteri adaylarına ulaşmak isteyenler
   • 2010'lu yıllardan kalma taktikler ile sonuç alamamaktan yorulanlar

   • İşini geliştirmek için günlerini, gecelerini öğrenmeye ayırıp işe yarayan bilgilere ulaşamadığı için ne yapacağını bilemeyenler

   • Her gün yeni içerik paylaşmadan Instagram'dan müşteri bulmak isteyenler
   • Instagram trenini kaçırdım, herkes hesabını büyüttü ben geç kaldım diye düşünenler

   • İlk görüşte "sektöründe uzman" izlenimi vermek isteyenler
   • Ofisine, mağazasına, salonuna, muayenehanesine müşteri / danışan / hasta çekmek isteyenler

   • Ürünlerini Türkiye'ye hatta Dünya'ya satmak isteyenler

   • Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi'ni bilmeniz gereken her şeyi size öğretmek için tasarladım.

  Instagram ile Nasıl Müşteri Sayınızı Arttıracaksınız?

  Adım adım video derslerden, işinizi kolaylaştıracak şablonlardan, ne yapmanız gerektiğini açıkça belirten görev listelerinden, her şeyin eksiksiz yapıp yapmadığınızı takip edebileceğiniz kontrol listelerinden oluşan Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi ile takipçi sayınız kaç olursa olsun düzenli yeni müşteri akışı sağlayacaksınız.

  Z

  1. BÖLÜM: INSTAGRAM BAŞARISINA HAZIRLIK - (Kusursuz Profil İnşası)

  Birinci bölümde işletmeniz ve Instagram hesabınız için sınırsız müşteriyi taşıyabilecek yıkılmaz bir temel inşa edeceksiniz.

  Bu bölümde öğrenecekleriniz olmadan her gün yeni müşteriler kazanacağınız bir Instagram hesabı oluşturabilmek neredeyse piyango çıkması ile aynı oranda şans işi.

  İşini şansa bırakmak istemeyenler bu bölümde;

   • Instagram hesabınızı kusursuzlaştırmak için hemen iyileştirebileceğiniz 9 kilit noktayı,
   • Müşteri adaylarınızın ilk görüşte: "Evet, bu tam aradığım şey." diyeceği bir sayfa oluşturmayı.
   • Müşteri adaylarınızın rakiplerinizi değil sizi tercih etmesi için yapmanız gerekenleri
   • Hedef kitlenizin rakiplerinizin fark edemediği ihtiyaçlarını tespit etmeyi
   • Fırsatları ve tehditleri en detaylı şekilde görmenizi sağlayacak sektör analizini yapmayı
   • Müşteri adaylarınızı takipçiye ve müşteriye dönüştürecek 4 basamaklı BİO yazmayı

  öğreneceksiniz.

  Z

  2. BÖLÜM: ALGORİTMA'NIN DESTEĞİ İLE BÜYÜME (Kendi Geliştirdiğim ve Yüzlerce Kez İşe Yaradığını Gördüğüm Taktikler)

  Instagram hesabınızı büyütmeyi mümkün kılan tek bir faktör var. Paylaşımlarınızı sizi takip etmeyen kişilerin görmesini sağlamak. Bunu başarmanın tek yolu da Algoritma'nın sizi desteklemesini sağlamak.

  Algoritma sizin içeriklerinizi, sizi takip etmeyen kişilere ulaştırmadığı sürece dünyanın en iyi içeriklerini de paylaşsanız sayfanızı büyütmek mümkün olmayacak.

  İşte bu yüzden bu bölümde:

   • En sade, en kolay anlaşılabilir ve işinize yarayacak haliyle algoritma hakkında bilmeniz gereken her şeyi,
   • Hashtag başarısını mümkün kılan 3 bileşeni (bunlardan biri olmazsa hashtag'ler işe yaramaz)
   • Binlerce kişinin yüzünü güldüren 100 Güldüren Hashtag Taktiği'nin yeni versiyonunu
   • 1 yılda hiç para harcamadan 300.000 müşteri adayınızın karşısına çıkmanızı sağlayan 9x9 Taktiği'ni
   • Her zaman göz önünde olmanızı sağlayacak Şampiyonlar Ligi Taktiği'ni
   • Çekilişler sayfanızı öldürüyor. Sayfanızı öldürmeden çekiliş yapmayı öğreneceğiniz Çekiliş Yok! Taktiği'ni
   • Etkileşimlerinizi uçuşa geçirecek ipuçlarını
   • Instagram İstatistikleri'ndeki Gizli Hazine'yi

  Bu bölümde öğreneceksiniz.

  Z

  3. BÖLÜM: BAŞARIYA GÖTÜREN İÇERİKLER: Stratejik İçerik Üretimi

  2023 yılında iyi içeriklerin sahibi olmak petrol sahibi olmaya, altın sahibi olmaya eşdeğer. İyi içerik üretmeyi bilmek ise petrol kuyusuna, altın madenine sahip olmakla eşdeğer. Çünkü iyi içerik üretmeyi bir kere öğrenince elinizde direkt paraya dönüştürülebilir sonsuz bir kaynak oluyor.

  Hedefiniz doğrultusunda stratejik içerikler üretmediğiniz sürece takipçi kazanmak, takipçilerin takipten çıkarmasına engel olmak, markalaşmak, uzmanlığınızı göstermek imkansız çok zor bir hal alıyor.

  Bu nedenle bu bölümde:

   • Kişisel markanızı büyütmek, takipçi sayınızı arttırmak ya da müşteri adaylarını etkilemek.. Kendi amacınıza uygun içerik stratejisi geliştirmeyi,
   • Alakasız insanların fark etmeyeceği ama hedef kitlenizin 40 kilometre öteden kokusunu alacağı içerikler hazırlamayı,
   • İçerik Fikirleri Bulmak için altına bakacağınız taşları doğru tespit etmeyi,
   • Müşterilerinizin sizin için içerik üretmesini sağlamayı,
   • Muhteşem içerik fikirleri bulmanızı sağlayacak olan Kazandıran İçerik Taktiği'mi,
   • Bu eğitimin en önemli dersi: Dopamin İçerik Formüllerim ile takipçilerinize sizin paylaşım bildirimlerinizi açtıracak kadar faydalı içeriği zahmetsizce yazmayı,
   • Ücretsiz, kaliteli, doğal fotoğraf kaynaklarını,
   • Ücretsiz ve kolayca kendi tasarımlarınızı yapmayı (Sınırsız Müşteri İçeriğini Sizin İçin Yapacağım)
   • Ajans ile anlaşmadan ucuza tasarım yaptırmayı

  Yani uzmanlığınızı, kalitenizi yansıtmanızı sağlayacak içerikleri kolayca hazırlamayı da bu bölümde öğreneceksiniz.

  Z

  4. BÖLÜM: PARANIZI BOŞA HARCAMADAN MÜŞTERİ ADAYLARINA ULAŞMA: Instagram Reklam Rehberi

  Yıkılmaz temellerinizi attınız, algoritmanın desteği arkanızda, sizi 1 NUMARA yapacak içerikleri üretmeyi de öğrendiniz. Artık sınırlarınızı aşmanın vakti geldi. Sınırsız Müşteri'nin kapılarını reklam bütçenizi doğru yöneterek aralayacaksınız.

  Cevapladığım 10.000'den fazla sorunun en büyük kısmı, ne kadar para harcarsa harcasın sonuç alamayan işletme sahiplerindendi. Doğru kişilere ulaştırmak bir reklamın en olmaza olmazı aslında çok da kolay ancak maalesef ülkemizde mesleği bu olanlar bile bunu tam anlamıyla yapamıyor.

  Bu bölümde:

  • Instagram uygulaması üzerinden reklam verirken hedef kitleyi tespit etmeyi,
  • Facebook reklam yöneticisi üzerinden reklam vermeyi
  • Facebook reklam yöneticisi üzerindeki reklam modellerini ve hangi reklamı ne zaman kullanmanız gerektiğini
  • Müşteriniz olacak kişilerden hedef kitleler oluşturmayı
  • Hedef Kitlelerdeki Gizli Fırsatları
  • Reklamlar İle gönüller feth etmeyi
  • Dört Dörtlük Reklam Taktiği ile reklamlarınızın sonuca ulaşmasını sağlamayı
  • Sayfanızı öldürmeden büyük sayfalar ile iş birliği yapmayı
  • Kazan Kazan stratejisini

  Öğreneceksiniz.

  Z

  5. BÖLÜM: SEKTÖRLERE ÖZEL MÜŞTERİ BULMA STRATEJİLERİ İLE YABANCILARI MÜŞTERİYE DÖNÜŞTÜRÜN

  Yabancı insanlara bir şeyler satmak çok zor. Müşteri adayınız size telefon numarasını bıraksa daha güzel olmaz mı? Peki farklı farklı müşteri adaylarınız bunu her gün yapsa? Bir yabancıdan müşteriniz olmaya giden adımları kolaylaştırırsanız çok daha fazla kişiyi müşteriniz yapabilirsiniz.

  Maalesef bir yabancının müşteriye dönüşmesi için hangi adımlardan geçtiğini tespit edemeyen birçok işletme potansiyelinin çok çok altında bir müşteri sayısında kalıyor.

   

  Bu bölümde:

   • Instagram'da Müşteri Bulma'nın Aşamalarını
   • Müşterilerinizi size çekecek "havuçlar" üretmeyi
   • Doktor, Diyetisyen, Psikolog, Koç, Spor Salonu gibi hizmet odaklı işletmelere müşteri bulma stratejileri
   • E-ticaret sitesinden ya da Instagram üzerinden ürün satanlar için müşteri bulma stratejileri
   • Kuaför, Güzellik Salonu, Restaurant, Mobilya Mağazası vb müşterilerini kendi dükkanına getirdikten sonra satış yerel işletmeler için müşteri bulma stratejilerini
   • Müşterileri insanlar değil diğer şirketler olan (B2B) sektörler için müşteri bulma stratejilerini

  Öğrenecek ve Sınırsız Müşteri Sisteminin genel bir tekrarını yapacaksınız.

  5900 TL yerine

  şu an 👉🏻 1990 TL + KDV

  12 Taksit imkanı ile

  TÜRKİYE'DE İLK: PARA İADE GARANTİSİ

  Instagram ile Sınırsız Müşteri eğitimine o kadar çok güveniyorum ki Türkiye'de ilk defa dijital bir ürün için Koşulsuz İade Garantisi sunuyorum.

  Eğitimin size faydalı olmayacağını düşünürseniz; ilk 7 gün içinde haber vermeniz durumunda paranızın tamamını iade ediyorum.

  NEDEN GARANTİ VERİYORUM?

  1. Eğitimde; 15 yıllık tecrübem ile kendi geliştirdiğim, danışanlarıma binlerce yeni müşteri / danışan / hasta bulmuş, yani işe yaradığını binlerce kez gördüğüm taktiklerimi anlatıyorum. 

  2.  Benim için eğitime katılanların bu eğitim için yaptıkları yatırımdan kat kat fazlasını kazanması çok önemli. Eğitimden fayda sağlamayacak kişilerin eğitim içinde yer almasını istemiyorum. 

  3.  Sayısız hazır şablon ile, bol bol pratik ve gerçek hayat örneği ile anlattıklarımı kendi işinize uyarlamanızı mümkün olan en kolay hale getiriyorum.

  İşte bu nedenlerden dolayı, yasalar iade etmeme hakkı vermesine rağmen Türkiye'de ilk defa bir dijital ürüne ilk 7 gün koşulsuz iade garantisi sunuyorum.

  İndirimli fiyat ile şimdi eğitime katılabilir, eğitimin size faydalı olmayacağını düşünürseniz iade talep edebilirsiniz.

  KİMLER BU EĞİTİME KATILMASIN!!

  ⛔️ Sihirli Değnek Arayanlar: Eğer amacınız bir düğmeye basıp müşterilerin size akması ise aradığınız düğme burada değil. (Not: Böyle bir düğme, yöntem, formül, sihirli değnek hiçbir yerde yok.) 

  Evet bu eğitim zaman, emek ve paranızı çöpe atmadan amacınıza ulaştıracak adım adım yol haritasını sunuyor. Ama bunları gerçekleştirmek için yine eğitimde anlattıklarımı uygulamanız gerekecek. Çıkmaz sokaklara götüren kestirme yollar değil, doğru yolları anlatıyorum.

  ⛔️ Bildiğinden Şaşmayanlar: Hiçbir şeyi değiştirmek istemeyen, tavsiyeleri dinlemeyenler bu eğitimden sonuç alamayabilir. Sınırsız Müşteri; şimdiye kadar gördüğünüz tüm eğitimlerden ve tavsiyelerden daha farklı -işe yarayan- yöntemler anlatmaktadır.

  Tavsiyeleri keyifle uygulayacak açık fikirli kişiler bu eğitimden sonuç alabilir.

  ⛔️ Instagram Dolandırıcıları: Gerçek bir işi olmayan, Instagram’dan hayal satarak zengin olma peşinde olanların bu eğitime katılmasına izin verilmeyecektir.

  12 Taksit imkanı ile

  KİMLER BU EĞİTİME MUTLAKA KATILMALI!!

  Instagram’ı İş İçin Kullananlar: Aylardır, belki de yıllardır Instagram’ı işiniz için kullanıyor ama tam olarak sizi memnun edecek geri dönüşleri alamıyorsanız bu eğitim tam size göre.

  Yeni Başlayanlar: Instagram’ı müşteri bulma amacı ile ilk kez kullanacaksanız ve iyi bir başlangıç yapmak için takip etmesi kolay, işe yarayan, yapmanız gerekenleri söyleyen bir sistem arıyorsanız bu eğitim tam size göre.

  Müşterilerine Ulaşamayanlar: Müşterilerinizin Instagram’da olduğunu biliyor ama onlara ulaşamıyorsanız bu eğitim tam size göre.

  Markalaşmak İsteyenler: Kendi kişisel markasını büyütmek, uzmanlığını geniş kitlelere duyurabilmek, mesleği konuşulurken akla ilk gelen isimlerden biri olmak isteyenler, bu eğitim tam size göre.

  Bölgesel İşletmeler: Müşterilerin hizmet ya da ürününüzü almak için ofis, mağaza, salon ya da dükkanınıza gelmesi gerekiyorsa bu eğitim tam size göre.

  Müşterisi Her Yerde Olanlar: Tüm Türkiye’ye ya da dünyaya ürünlerini satmak isteyenler.

  Online Seans / Ders Verenler: Diyetisyenler, koçlar, danışmanlar, eğitmenler; online olarak danışmanlıklarını müşterilerine ulaştırmak isteyenler. 

  EĞER YUKARIDAKİLERDEN BİRİYSENİZ BU EĞİTİM TAM SİZE GÖRE.

  5900 TL yerine

  şu an 👉🏻 1990 TL + KDV

  12 Taksit imkanı ile

  KAFALARDAKİ SORULAR

   1. Mustafa sen 12 yıllık pazarlama uzmanısın, ben de bu sonuçları alabilecek miyim?

  Instagram ile Sınırısız Müşteri Sistemi’ni geliştirme sebebim tam olarak bu.
  Benim 12 yılda onlarca yanlışımdan, reklamlara harcadığım milyonlarca liradan, işletmelere kazandırdığım on binlerce yeni müşteriden edindiğim tecrübeyi size hataları ayıklayarak ulaştırıyorum.

  Size boşlukları doldurmak kalıyor. Sınırsız Müşteri Sistemi’nde anlattıklarımı uygularsanız siz de bu sonuçları alabilirsiniz.

  2. Ya benim işim için uygun değil ise?

  Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi’nin ilk dört bölümü iş/sektör bağımsız olarak bütün Instagram hesaplarının büyümesini ve markalaşmasını sağlayacak çok önemli bilgiler içeriyor.

  Beşinci bölümde ise Yerel işletmelerin (müşterileri belli bir bölgede olan işletmelerin), hizmet satmak isteyenlerin (diyetisyen, koç, spor hocası vb.), Ya da ürünlerini tüm Türkiye’ye satmak isteyenlerin (butik, mağaza, doğal ürünler vb), ya da diğer firmaları müşterisi yapmak isteyen firmaların kullanabileceği satış stratejilerini anlatacağım.

  Yani Instagram’da “iş odaklı” bir amacınız varsa bu kurs tam size göre demektir. Yine de uygun olmadığını düşünürseniz ilk 7 gün içinde para iadesi isteyebilirsiniz.

  3. Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi’ne katılmadan da Instagram’da başarılı olamaz mıyım?

  Tabii ki olabilirsiniz, ben de Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi diye bir eğitim almadım. Bu sistemde anlattıklarımı öğrenmem 12 senemi aldı. Sayısız hatadan alınan dersler ve müşterilerimin milyonlarca Türk Lirası reklam bütçesini yönetmekten gelen bir tecrübe var bu sistemin alt yapısında.

  Demek istediğim şu ki bu tecrübeler sayesinde; size para, zaman, emek ve müşteri kaybı olarak dönecek sayısız engeli hiç takılmadan aşmanın yollarını öğreneceksiniz.

  4. Instagram ile Sınırısız Müşteri Sistemi’ni bitirdikten sonra kesin başarılı olacak mıyım?

  Beni biraz tanıdıysanız ne kadar dürüst ve açık sözlü olduğumu anlamışsınızdır. O yüzden yine açıkça söylemekte sakınca görmüyorum: Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi bir sihirli değnek değil. İşletmenizdeki çatlağı kapatacak bir yama değil. Dersleri “bitirmek”, derslerde öğrendiklerinizi uygulamadığınız sürece bir anlam ifade etmeyecek.

  Eğer siz hiç emek harcamadan size müşteri getirecek, sizi zengin edecek bir eğitim arıyorsanız burada öyle bir şey yok.

  Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi; bu eğitime katılsanız da katılmasanız da Instagram hesabınız için harcayacağınız zamanı, emeği, parayı en doğru şekilde harcamanızı sağlamak için yapıldı.

  5. Bu kurs ne kadar vaktimi alacak? 

  Bu eğitimin en büyük avantajlarından biri kendi hayat temponuza uygun şekilde ne zaman isterseniz izleyebileceğiniz videolardan oluşması.

  Kayıt olduktan hemen sonra 5 bölüm altındaki 42 derse ulaşabiliyorsunuz.

  Bu derslerin toplam uzunluğu 9 saat. Size en uygun sürede bitirebilirsiniz. (Birçok kişi tekrar tekrar izliyor)

  En doğru bilgilere her zaman ulaşmanızı sağlayabilmek için bu eğitimi ömrüm / enerjim yettiğince güncellemeye devam edeceğim. Bu eğitimi şimdi en uygun fiyattan alarak ömür boyu güncellenecek versiyonlarına erişme hakkı da kazanmış olacaksınız.

  6. Daha önce de kurslara katıldım. Sınırsız Müşteri Sistemi’ni diğer kurslardan daha iyi yapan şey nedir?

  Bu kurs sadece Instagram uygulamasındaki düğmelerin ne işe yaradığını anlatan bir kurs değil. Başka eğitimlerden öğrendiklerimi size anlattığım yüzeysel bilgiler de değil.

  Instagram’ın kurulduğu günden bu yana Türkiye’deki işletmelere, Türkiye’deki müşteri tipine uygun geliştirdiğim, daha önce binlerce müşteri bulmuş taktiklerin anlatıldığı, bu yönüyle belki de dünyadaki ilk eğitim.

  Ve Türkiye’de Para İade Garantisi sunacak kadar içeriğine güvenen tek eğitim.

  7. Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi’ne katıldıktan sonra elime tam olarak ne geçecek, özetler misin?

  Instagram ile Sınırsız Müşteri Sistemi; Instagram’ı kullanarak her gün yeni müşteriler kazanmanız için gerekli tüm bilgileri 5 bölüm ve 42 video ile kullanmaya hazır şablonlar, çalışma kitapları ile size sunan bir eğitim programıdır.

  • Instagram Başarısına Hazırlık – (Kusursuz Profil İnşası)
  • Algoritma’nın Desteği ile Büyüme (Kendi Geliştirdiğim ve Yüzlerce Kez İşe Yaradığını Gördüğüm Taktikler)
  • Başarıya Götüren İçerikler: Stratejik İçerik Üretimi
  • Paranızı Boşa Harcamadan Müşteri Adaylarına Ulaşma: Instagram Reklam Rehberi
  • Sektörlere Özel Müşteri Bulma Stratejileri ile Yabancıları Müşteriye Dönüştürün

  5900 TL yerine

  şu an 👉🏻 1990 TL + KDV

  12 Taksit imkanı ile

  TÜRKİYE'DE İLK: PARA İADE GARANTİSİ

  Instagram ile Sınırsız Müşteri eğitimine o kadar çok güveniyorum ki Türkiye'de ilk defa dijital bir ürün için Koşulsuz İade Garantisi sunuyorum.

  Eğitimin size faydalı olmayacağını düşünürseniz; ilk 7 gün içinde haber vermeniz durumunda paranızın tamamını iade ediyorum.

  NEDEN GARANTİ VERİYORUM?

  1. Eğitimde; 15 yıllık tecrübem ile kendi geliştirdiğim, danışanlarıma binlerce yeni müşteri / danışan / hasta bulmuş, yani işe yaradığını binlerce kez gördüğüm taktiklerimi anlatıyorum. 

  2.  Benim için eğitime katılanların bu eğitim için yaptıkları yatırımdan kat kat fazlasını kazanması çok önemli. Eğitimden fayda sağlamayacak kişilerin eğitim içinde yer almasını istemiyorum. 

  3.  Sayısız hazır şablon ile, bol bol pratik ve gerçek hayat örneği ile anlattıklarımı kendi işinize uyarlamanızı mümkün olan en kolay hale getiriyorum.

  İşte bu nedenlerden dolayı, yasalar iade etmeme hakkı vermesine rağmen Türkiye'de ilk defa bir dijital ürüne ilk 7 gün koşulsuz iade garantisi sunuyorum.

  İndirimli fiyat ile şimdi eğitime katılabilir, eğitimin size faydalı olmayacağını düşünürseniz iade talep edebilirsiniz.